Cursus Fotografie – De Basis

LEER FOTOGRAFEREN IN 1 DAG!

  • Privéles, dus 100% aandacht

  • Nooit meer op automatische stand fotograferen

  • Wat is ISO waarde?

  • Waarom is de juiste sluitertijd zo belangrijk?

  • De kracht van Diafragma

  • Geschikt voor alle merken camera’s!

Privéles Basis Fotografie

Tijdens de workshop Basis Fotografie leer ik jou in 1 dagdeel hoe je mooie foto’s maakt zonder gebruik van de automatische stand. Op de automatische stand bepaald de camera alle instellingen en heb je helemaal geen invloed op de foto gaat worden. Deze les geef ik 1 op 1 waardoor 100% persoonlijke aandacht is gegarandeerd! Ongeacht jouw kennisniveau of merk/type camera, ik zorg ervoor dat je de basis van fotografie in 1 dagdeel onder de knie hebt!

Wat ga je leren/doen?

  • Ontdekken wat de camera doet op de automatische stand (en waarom het dus een slechte functie is)

  • Je leert omgaan met ISO waarden.

  • Je gaat begrijpen hoe belangrijk sluitertijden zijn om een scherpe foto te krijgen.

  • Je ontdekt de kracht van het juist toepassen van Diafragma.

  • Elke fase van de cursus test je uit met eigen camera en zal worden toegelicht op groot scherm.

  • Aan de hand van voorbeelden en oefenen leer je de samenhang van instellingen te begrijpen.

  • Jouw persoonlijke fotografie interesse staat centraal in de voorbeelden, dus je gaat naar huis met de juiste basis kennis op jouw interesse gebied, ongeacht of dit nu sport, spel, kinderen, natuur of straatfotografie is!

Aan deze unieke workshop kun je met elk merk en type fotocamera deelnemen.
Het maakt niet uit of de camera al een paar jaar oud is of nieuw uit de doos komt. Dus heb je kort geleden een camera aangeschaft, ook dan is dit een goede basis om met fotografie te starten.

De Cursus Basis Fotografie duurt 3 uur en kost tijdelijk  geen 85, maar 75 euro.

WAAR KOM JE MEE THUIS?

  • Een camera vol met zelfgemaakt lesmateriaal aansluitend op de cursus

  • Een hand-out van de workshop, om thuis alles na te lezen en te oefenen

  • Voldoende kennis om handmatig goede kwaliteitsfoto’s te maken

  • De mogelijkheid om achteraf per email vragen te stellen

Ik vond het best spannend, zo’n workshop, maar ik ben blij dat ik het heb gedaan, veel geleerd van je.

Jadey Smit

Robert je kunt niet alleen fantastisch fotograferen, maar je kunt het ook nog eens geweldig duidelijk uitleggen. Complimenten!

Edwin Küller

Op aanraden van kennissen bij je geweest en geen seconde spijt van, wat een duidelijke uitleg geef jij.

Anne Mieke

In deze workshop precies geleerd wat ik wilde weten, gezellig dag met klein groepje. Perfect geregeld hoor, dank je wel.

Jan Meijers

Wat een leerzame dag en dat in mijn eigen dorp, wist niet eens dat dit in Avenhorn werd gegeven, top!

Mieke Kolfoort